SPECJALISTA D/S WAG - null

Description : SPECJALISTA D/S WAG. Company : null. Location :

Młodzi, kreatywni i dynamiczni pracownicy podchodzący do swoich obowiązków z dużą odpowiedzialnością są największym kapitałem naszej firmy. Zatrudniamy otwartych na nowe wyzwania absolwentów, jak i inżynierów z doświadczeniem zawodowym. Praca w Mirbud S.A. to interesujące zadania, wyzwania oraz możliwość dzielenia się swoimi pomysłami z innymi pracownikami.

Szukamy ludzi, którzy potrafią identyfikować się z firmą, w której pracują, którzy widzą sens tego, co robią i z zadowoleniem realizują kolejne projekty i zadania. Liczy się dla nas prawdziwe zainteresowanie wykonywaną pracą.

Jeżeli:

  • ukończyłaś/ukończyłeś z dobrymi wynikami studia inżynierskie lub magisterskie,
  • szukasz pracodawcy, który przedstawi Ci plan kariery dopasowany indywidualnie do Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • potrafisz rozpoznać szanse i wykorzystać je,

wyślij na adres Spółki swoją aplikację.

Jeśli będziemy mogli zaoferować Ci pracę w naszym gronie od zaraz - zaprosimy Cię na spotkanie. Gdybyśmy jednak w tej chwili nie potrzebowali Twojego wsparcia, to nic straconego, ponieważ na pewno Twoja aplikacja zostanie umieszczona w naszej bazie danych i wrócimy do niej w przyszłości.

Zakres obowiązków:
  • bieżące rozliczanie dokumentów potwierdzających dostarczenie materiałów;
  • bieżąca kontrola pracy wag;
  • wprowadzanie danych dotyczących ilości materiałów do systemu.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, budowlane lub logistyczne;
  • dobra znajomość programu pakietu MS Office;
  • znajomość branży budowlanej;
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres e mail: [email protected] z adnotacją w tytule: Specjalista d/s wag.

wraz z następującą klauzulą:

  • Zgodnie z art.13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), dalej RODO, informujemy, że:

1. Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Mirbud S.A. z siedzibą w Skierniewicach 96-100 przy ul. Unii Europejskiej 18, reprezentowana przez członków zarządu wymienionych w KRS.
2. Z Administratorem danych można skontaktować się za pośrednictwem poczty, telefonicznie pod numerem 46 833 98 28 lub za pośrednictwem mail – [email protected]
3. Dane osobowe Pana(-i) przetwarzane będą w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego na wolne stanowisko pracy oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę lub umowy kontraktowej w Mirbud S. A.
4. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz Pana(-i) zgody na przetwarzanie danych osobowych.
5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pana(-i) zgodą na przetwarzanie.
6. Odbiorcą Pana(-i) danych osobowych mogą być podmioty zewnętrzne uprawnione na mocy prawa oraz podmioty obsługujące nasze systemy teleinformatyczne.
7. Pana(-i) dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego oraz do odwołania przez Pana(-ią) zgody na przetwarzanie danych na potrzeby kolejnych rekrutacji.
8. Posiada Pan(-i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, oraz prawo wycofania zgody w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem czynności dokonanych przed wycofaniem zgody.
9. Ma Pan(-i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie przy ul. Stawki 2, gdy uzna Pan(-i), że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana(-i) narusza przepisy RODO.
10. Podanie przez Pana(-ą) danych osobowych jest dobrowolne; ich nieprzekazywanie spowoduje niemożność wzięcia udziału w procesie rekrutacji.